8 Kasım 2015 Pazar

İlişki sırasında ön sevişmede bilinmesi gerekilenler

En lezzetli yemekler yavaşça ve özenerek yenilenlerdir. Yatak odanızda da bir fast food canavarı gibi aceleci davranıyorsanız çok şey kaçırıyorsunuz...Kama Sutra kurallarına göre erkek; ilişkiye geçmek için kesinlikle aceleci davranmamalı. Önce eğlenceli bir konu hakkında konuşmalı, hatta bir iki kadeh hafif bir içki içmeliler. Hatta akabinde birlikte şarkı söylemeli ya da dans etmeliler. Sıcaklık yükselmeye başlamalı... Modern zamanlarda; hızlı yaşıyoruz. Şimdilerde birbirimize dokunmanın ne kadar eğlenceli olduğunu unutmuş durumdayız, İngiltere in en çok satan kitaplarından biri olan The Great Lover Playbookun yazarı Lou Paget; "Ön sevişmeye yeterli zaman ayrılmıyor" diyor ve ekliyor, "Seks artık fast food yemek gibi oldu. Bir an önce sonuca ulaşmak istiyoruz."

Eşimin yalan söylediğini nasıl anlarım?


Bir insanın yalan söyleyip söylemediği nasıl anlaşılır?
Yalan söylemek zaman –zaman herkesin başvurmak zorunda kaldığı en pratik kurtulma yöntemlerinden birisidir.Bazı yalanlar durumu kurtarmak ve düzeni devam ettirmek için söylenirken,bazıları ise ağır sonuçlara neden olabilmektedir.

Romantik Bayan olmanın yolları


Romantik kadın nasıl olunur?
Sanılanın aksine erkeklerin çoğu  kadınlar kadar romantizm severler.Erkeklerin romantizmi ifade etme yöntemleri kadınlarınkinden farklı olduğu için zannederiz ki,erkekler romantizme uzak...